Приветствую Вас Гость | RSS Среда
24.04.2024, 18:09
Форма входа
Главная Оценка услуг ЖЭКов - Форум Регистрация Вход
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Оценка работы ЖЭКов » Центр, Авиловка и др. - КП "Комжитло" » Оценка услуг ЖЭКов (Ставим оценку и пишем комментарий)
Оценка услуг ЖЭКов
Качество услуг по десяти бальной системе
1. 1 [ 3 ] [60.00%]
2. 2 [ 0 ] [0.00%]
3. 3 [ 1 ] [20.00%]
4. 4 [ 0 ] [0.00%]
5. 5 [ 0 ] [0.00%]
6. 6 [ 0 ] [0.00%]
7. 7 [ 0 ] [0.00%]
8. 8 [ 0 ] [0.00%]
9. 9 [ 0 ] [0.00%]
10. 10 [ 1 ] [20.00%]
Всего ответов: 5
KylДата: Четверг, 18.10.2007, 21:20 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 28
Статус: Offline
Ваши комментарии будут весьма полезны

Я не являюсь работником ДЕЗа, да и вообще не имею отношения к коммунальным службам!!!
Я отвечаю на вопросы о работе сайта и форума и не более!!!
 
ApiceДата: Вторник, 23.10.2007, 12:42 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Статус: Offline
Опалення
Уже протягом другого опалювального сезону у 2 під'їзді будинку №1 по вул. Перемоги немає опалення по одному із стояків. Попри звернення мешканців до КП "Комжитло" відновлення теплопостачання не здійснено. Хто несе відповідальність?

Цитата: Не морочьте мне и себе голову
Полковник, а не отпугнешь такой подписью реальных пользователей? Действительно ли мнение народа полезное? Или все-таки для КП "Комжитло" и др. это "заморочки"?

 
Gerda1Дата: Суббота, 27.10.2007, 15:25 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Статус: Offline
Услуги, которые перечислены в решении не выполняются.
 
DreaMeRДата: Вторник, 27.11.2007, 17:25 | Сообщение # 4
DreaМитрий
Группа: Администраторы
Сообщений: 24
Статус: Offline
Quote (Apice)
действительно ли мнение народа полезное?

Создавался бы вообще этот сайт и форум если бы мнение народа было никому не нужно!


Спасипо КП "ДЕЗ",
За то что они есть!
Пусть вы еще не поняли
Но нам нужны, нужны они!
=D ©DreaMeR 2008г.
 
ApiceДата: Воскресенье, 02.12.2007, 12:40 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Статус: Offline
Quote (WD)
Создавался бы вообще этот сайт и форум если бы мнение народа было никому не нужно!

Ну, у нас багато чого створюється "для галочки"...
На моє питання про опалення (у повідомленні 2 цієї гілки форуму) мені було надано відповідь із телефоном начальника КП "Комжитло". Проте, той, хто давав відповідь, мабуть, не дуже уважно читав моє повідомлення, бо в ньому вказувалося, що звернення до керівництва цього КП ні до чого не призвели. Більше того, мешканці неопалювальних квартир зверталися і до міськиконкому. У відповідь прийшов лист із запевненнями, що до 30 березня 2007 року опалення буде відновлено, та "віз і нині там..." У зв'язку із цими фактами і після прочитання у газеті "Голос Лозівщини" повідомлення про рішшення міської ради про введення двоставкових тарифів на послуги опалення у мене виникло ще одне питання: то що, я платитиму абонентську плату за те, що на мої звернення ніхто не звета увагу?
До речі, у вищезгаданому повідомленні в газеті зазначався такий пункт рішення, як перерахування оплати за теплопостачання за опалювальний період 2006-2007 років. Це що? Опечатка, чи, можливо, на місцевому рівні вигадали такі постанови, які мають зворотну дію? (Нагадую, що зараз триває опалювальний період 2007-2008 років)
 
Форум » Оценка работы ЖЭКов » Центр, Авиловка и др. - КП "Комжитло" » Оценка услуг ЖЭКов (Ставим оценку и пишем комментарий)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024