Приветствую Вас Гость | RSS Среда
15.05.2024, 02:26
Форма входа
Главная Каталог статей Регистрация Вход Поиск
Меню сайта
Категории каталога
Авторские материалы специалистов [5]
Авторские материалы профессионалов и специалистов в области жилищно-коммунального хозяйства
Материалы журналистов, аналитиков [22]
Материалы журналистов, аналитиков и других авторов, которым небезразличны проблемы жилищно-коммунального хозяйства.
Українск. центр нерухомої власності [11]
ТОВ «Група компаній «Український центр нерухомої власності»» - спеціалізована юридична компанія, основною метою діяльності якої є надання підприємствам житлово-комунального господарства послуг спрямованих на ліквідацію дебіторської заборгованості та підвищення платіжної дисципліни населення. Своїм клієнтам ми пропонуємо повний комплекс послуг на всіх етапах роботи із боржниками: • досудове врегулювання спорів; • судовий розгляд справ; • примусове стягнення боргу; • викуп боргів.
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 382
Статистика
Главная » Статьи » Материалы Веб-ресурсов » Українск. центр нерухомої власності

Для одеситів влаштували комунальний шантаж (2007/05/15)
Поки в Одесі вирішують, чи працюватимуть у місті фірми з вибивання комунальних боргів із населення, київські підприємці вже втілили цей задум у життя.

З початку місяця вони почали надсилати одеситам-боржникам попереджувальні листи з вимогою розрахуватися за отриману воду. У разі нехтування цими вимогами погрожують судом.

Два місяці - саме стільки дає фірма боржникам для того, щоб сплатити за воду. Далі діятимуть примусово, звалюючи на плечі неплатників ще й тягар судових витрат, а це більше 10% від боргу абонента.

Після того як листи зі зворотною адресою київської фірми «Український центр нерухомої власності» надійшли до Одеси, тут серед населення почалася паніка. Городяни масово накинулися до районних дільниць водозбуту, стаючи в черги з п'ятої години ранку.

Кореспонденти телеканалу НТН виїхали за адресою, яка вказана у листах, що надходять одеситам. На місці не виявилося ніяких табличок фірми. Зателефонувавши за номером телефону, почули від оператора відповідь:
«Скажіть, будь ласка, все ж таки де ви знаходитесь, чому вас немає за цією адресою? - Дело в том, что это наш юридический адрес, и я вас еще раз спрашиваю, какие у Вас вопросы».

Григорій Красовський, житель м.Одеса: «Суммы, указанные в письмах, увеличены в несколько раз. Прочитав подобные письма для людей преклонного возраста, которые постоянно платят за воду, стоит большего здоровья. Представьте себе: пожилой человек, который регулярно, сталинской закалки, регулярно приходит в кассу, выстаивает очереди, платит эти копейки, вдруг получает письмо на сумму в тысячу гривен».

У місцевому водоканалі кажуть, що в такий спосіб ліквідовуватимуть заборгованість населення, яка становить понад 10 мільйонів гривень. Усі дії київських помічників легалізовані, одеський філіал «Інфоксводоканалу» лише передав їм список боржників і сум, все інше - проблеми столичних підприємців.

Дмитро Василіогло, керівник служби Водозбуту: «Суммы достоверные. Она может быть только в одном случае быть недостоверной, если абонент более трех лет не появлялся вообще на районном участке, то есть сверку не делал - у абонента произошли какие-то изменения в семейном, то ли кто-то родился, кто-то умер или кто-то выписался. Только в таком случае, но даже в этом случае, если абонент приходит, мы делаем сверку и даем справку».

Проте люди налякані і невдоволені. Кажуть: щоб усе перевірити, потрібно вистояти в черзі майже день. Більшість запевняє, що сплачує постійно, але від таких черг бажання платити немає.

Віктор Колюжко, керівник дільниці з розрахунків населення приватного сектора: «Это связано с тем, что у нас и помещение, и просто вы видите, сколько нам нужно принять населения, и кроме этого у нас 6 операторов. Ну, у каждого человека есть какая-то физическая нагрузка. Ну, если бы были абоненты, у которых новая книжка, там проверка 10 минут, а так практически на каждого абонента уходит по 40 минут».

Вирішити питання з відкриттям додаткових пунктів прийому платежів у водоканалі пообіцяли, але не повідомили, коли саме це зроблять. Люди ж тим часом надсилають листи до одеської мерії і скаржаться на таке незручне для них запровадження. // Сергій Осадчук, Влад Величко, Одеса, НТН

Источник: http://ucnv.com.ua/?module=articles&page=1
Категория: Українск. центр нерухомої власності | Добавил: dez (30.11.2007) | Автор: Сергій Осадчук, Влад Величко
Просмотров: 968 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024